CNC FORUM ZONGULDAK
ZONGULDAK IN CNC FORUM SİTESİNE HOŞGELDİNİZ.FORUMDAN EKSİKSİZ YARARLANMANIZ İÇİN ÜYE OLMALISINIZ
CNC FORUM ZONGULDAK
ZONGULDAK IN CNC FORUM SİTESİNE HOŞGELDİNİZ.FORUMDAN EKSİKSİZ YARARLANMANIZ İÇİN ÜYE OLMALISINIZ
CNC FORUM ZONGULDAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZONGULDAK'IN İLK VE TEK CNC FORUMU

AnasayfaKayıt OlGiriş yapLatest imagesArama
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
HEPSİ BURADA
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
CEP TELEFONU

YARDIM LÜTFEN....

3 posters
YazarMesaj
bahadırlar

YARDIM LÜTFEN.... Empty
MesajKonu: YARDIM LÜTFEN....   YARDIM LÜTFEN.... EmptyÇarş. Mart 17, 2010 4:43 pm

ARKADAŞLAR MERABA ARANIZA ANKARADAN KATILIYORUM.. BANA ACİL FANUK PARAMETRE KİTABI GEREKLİ... YADA TÜRKÇE DÖKÜMANI... YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.... ÇOK ACİLDİR... ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.. study
ozcan067
alper
alper
ozcan067

YARDIM LÜTFEN.... Empty
MesajKonu: hoşgeldin   YARDIM LÜTFEN.... EmptyÇarş. Mart 17, 2010 5:31 pm

malasef parametre kitabının türkçesi yok ama ingilizce var istersen sıkıntı neydi belki yardımcı olabilirim
https://cnczonguldak.yetkin-forum.com
bahadırlar

YARDIM LÜTFEN.... Empty
MesajKonu: Geri: YARDIM LÜTFEN....   YARDIM LÜTFEN.... EmptyPerş. Mart 25, 2010 6:00 pm

saol arkadaşım parametreler konusunda fazla bilgim yok bu işletmede fanuk tezgahlarda sorun yaşıyorum. eğer sana ulaşacağım bir telefon varsa paslaşalım derim eğer mahsuru yoksa yardımcı ol derim... haberini bekliyorum.. çok teşekkür ederim..
ozcan067
alper
alper
ozcan067

YARDIM LÜTFEN.... Empty
MesajKonu: fanuc parameretre   YARDIM LÜTFEN.... EmptyPerş. Mart 25, 2010 11:38 pm

SKARDEŞİM ÖNCELİKLE PARAMETRELERİ GELİŞİGÜZEL DEĞİŞTİRMENİN NE KADAR YANLIŞ OLDUĞUNU HATIRLATAYIM.BEN 5YILDIR CNC KULLANIYORUM VE BİZDE ARIZALARLA KARŞILAŞIYORUZ.TEKNİK SERVİS FELAN.BENDE BU KONUDA ÇOK ŞEY BİLİYOR DEĞİLİM FAKAT BİLDİĞİM PARAMETRELER HAKKINDA ARIZAN OLURSA YARDIMCI OLURUM BİLMEDİKLERİM HAKKINDADA ARAŞTIRMA YAPARIM.TELEFON NO MU MAİL.ADRESİNE ATARIM.
https://cnczonguldak.yetkin-forum.com
casper007

YARDIM LÜTFEN.... Empty
MesajKonu: Geri: YARDIM LÜTFEN....   YARDIM LÜTFEN.... EmptySalı Mayıs 15, 2012 8:07 pm

slm arkadaşım öncelikle söyliyim cnc tornaların parametrelerini kurcalamak emin ol aklına bile gelemeyecek hatalara neden olur, bende 12 yıllık cnc tornacıyım, istanbulda yasıyorum ve sana cnc konusunda servis veren bi arkadaşımı yonlendırebılırım. konusunda kesınlıkle uzmandır.

YARDIM LÜTFEN....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TAKIM DEĞİŞTİRME SORUNU
» Delcam PowerMILL 10 türkçe
» FANUC TÜRKÇE DÖKÜMANLAR