CNC FORUM ZONGULDAK
ZONGULDAK IN CNC FORUM SİTESİNE HOŞGELDİNİZ.FORUMDAN EKSİKSİZ YARARLANMANIZ İÇİN ÜYE OLMALISINIZ
CNC FORUM ZONGULDAK
ZONGULDAK IN CNC FORUM SİTESİNE HOŞGELDİNİZ.FORUMDAN EKSİKSİZ YARARLANMANIZ İÇİN ÜYE OLMALISINIZ
CNC FORUM ZONGULDAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZONGULDAK'IN İLK VE TEK CNC FORUMU

AnasayfaKayıt OlGiriş yapLatest imagesArama
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
HEPSİ BURADA
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
CEP TELEFONU

cümleten selamlar

YazarMesaj
hellboy_slm

cümleten selamlar Empty
MesajKonu: cümleten selamlar   cümleten selamlar EmptyPtsi Ekim 04, 2010 10:54 pm

öncelikle sitenize yeni üye oldum verdiğiniz paylaşımcı hizmetten dolayı teşekkürler
umarım yanlış bir yere açmıyorumdur konuyu ama eğer yanlışsa lütfen ilgili arkadaşlar beni mazur görerek konuyu doğrulamama yardım etsinler
benim sorum aslın da önce ne olduğunu anlatayım cnc fanuc sistemi eğitimi veren bir kurumda eğitim almaktayım şuan iyi gidiyor anlıyorum ve kendi kendime pratik yapma şansım var yapıyorum ama iş yerime gelen bir tezgah var buda eta sisteme sahip merak ettiğim eta daki g kodları nasıl oluyor zira fanucta basit programları yazıyorum ama eta şuan dvara çarptım açıkcası bu konuda sitede bulunan tecrübeli arkadaşlar bir yardım bilgi bekliyorum eğer cevap alırsam ve bu tezgahı çalıştırırsam muhakkak burada bu bilgiyi paylaşırım bu arada işyerinde benden başka cnc den anlayan kimse yok Very Happy

şimdiden teşekkürler kolay gelsin

cümleten selamlar
1 sayfadaki 1 sayfası