CNC FORUM ZONGULDAK
ZONGULDAK IN CNC FORUM SİTESİNE HOŞGELDİNİZ.FORUMDAN EKSİKSİZ YARARLANMANIZ İÇİN ÜYE OLMALISINIZ
CNC FORUM ZONGULDAK
ZONGULDAK IN CNC FORUM SİTESİNE HOŞGELDİNİZ.FORUMDAN EKSİKSİZ YARARLANMANIZ İÇİN ÜYE OLMALISINIZ
CNC FORUM ZONGULDAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZONGULDAK'IN İLK VE TEK CNC FORUMU

AnasayfaKayıt OlGiriş yapLatest imagesArama
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
HEPSİ BURADA
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
CEP TELEFONU

parametre değerleri

YazarMesaj
ercu22

parametre değerleri Empty
MesajKonu: parametre değerleri   parametre değerleri EmptyPerş. Ekim 07, 2010 8:00 pm

arkadaslar merhebe ben bu siteye yeni uye oldum sızlerle paylasmak ıstediğim parametre degerleri var umarım ısınıze yarar...
3204 2. bit = tus takımında parantez açma işareti yoksa bu parametreyi "1" yaparsak program sayfasında c-exs olarak gözükür ve oradan parantez açma isereti koyabiliriz program içine...
33401 1. bit = bu parametre program içerisinde rakamların sonuna nokta koyma gereksimini aktif ve pasif hale getirir. "0" olursa programda nokda kullanmamız gerekir "1" olursa nokta kullanmaya gerek yoktur.
9935 5. bit = bu parametre makinaya yazdığımız programı otomatik olarak similasyon izlememizi sağlar bu parametre "1" olmalıdır.
3772 = bu parametre makinamızın devir sınırlamasını gösterir..
yani maximum devir... buradaki rakamı kaç yaparsak makinamızın fener mili max deviri o olur...
6931 = bu parametreyi ayna barriyeri olarakda kullana bliriz. buradaki değer makina degeridir yani aynaya yaklasacağı son nokdadır. buradaki değere geldiğinde makina "Z" soft limit alarmı verir.. bundan sonrada swich alarmına ve son olarakda yüklenirsek emerygen stop swich ine basarak emerygen stop alarmı verir.
3102 ve 3190 = bu parametreler makinanın dilini değiştirir, 8 farklı dil vardır ve bu parametredede her dil farklı bitlerle ayarlanır.

5015
5016
5017
5018 = bu parametreler ise prob kalibrasyonu için kullanılır. nasıl kullanıldığını öğrenmek isteyenler mail atabilir.

parametre değerleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FANUC PARAMETRE KİTABI